Miskolc - OTP Ingatlanpont Iroda

Elérhetőség
Miskolc - OTP Ingatlanpont IrodaÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 494
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Telek, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
61 944 Ft/m2
Encs belváros, 121 nm-es üzlethelyiség eladó!
Encs, Encs
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є
395 868 Ft/m2
Encs belváros, 131 nm-es, 2 + 2 szobás lakás eladó!
Encs
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
267 176 Ft/m2
Miskolc, belváros, 115 nm-es, nappali + 3 szobás lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 528 Є
565 130 Ft/m2
Miskolc, Martinkertváros, 129 nm-es, 4 szobás sorház!
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 276 361 Є
771 240 Ft/m2
Sajóbábony, nappali + 3 szobás, felújított családi ház!
Sajóbábony
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 111 Є
241 758 Ft/m2
Mc, Vasvári Pál utca, 106 nm-es, 3 szobás ház!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 208 306 Є
707 453 Ft/m2
Szentgyörgy lakóparki lakás garázzsal, tárolóval együtt!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 270 909 Ft/m2
Miskolc, Szirma, 110 nm-es, nappali + 3 szobás családi ház!
Miskolc, Szirma, Szirma
Kínálati ár: 161 000 000 Ft
Kalkulált ár: 447 222 Є
1 463 636 Ft/m2
Miskolc, Szent István utca, 27 nm-es garzon eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 333 Є
777 778 Ft/m2
Eladó jó állapotú lakás, Kazincbarcika
Kazincbarcika
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є
402 381 Ft/m2
Eladó azonnal költözhető lakás, Kazincbarcika
Kazincbarcika, Építők útja
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 222 Є
361 702 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 51 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Telek Miskolc Görömböly
Miskolc, Görömböly, Görömböly
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
18 750 Ft/m2
Eladó családi Ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є
532 609 Ft/m2
Eladó családi Ház, Nekézseny
Nekézseny
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 389 Є
362 121 Ft/m2
Miskolc, Kőporos utca, 51 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
743 137 Ft/m2
Mezőcsát feljított, 100m2, 2 szobás családi ház Eladó
Mezőcsát, Pálóczy utca
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
221 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2